• Pzt - Cmt: 9:00 - 19:00
  • (0216) 801 40 00
  • Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cd. No:1/6 Kadıköy
  • Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cd. 1/6Moda Kadıköy İstanbul
  • 0216 801 40 00Danışma Hattı
  • Çalışma SaatleriPzt - Cmt: 9:00 - 19:00

Yılda 2 yada 3 defa masseter kasınıza botox yapılarak bu kasın gücünü hafifletebilir ve gece/gündüz diş sıkmalarının önüne geçebilirsiniz.

Read more

ÇENE BOTOKSU

Dişeti, dişi saran kemik ve dişi kemiğe bağlayan liflerden oluşan “diş çevre dokularının” sağlığı ve problemleri ile ilgilenen diş hekimliği dalına periodontoloji demekteyiz.

Read more

PERİODONTOLOJİ

Endodonti; diş hekimliğinin dişin pulpa tabakasının (iç tabaka) hastalıkları ile ilgilenen dalıdır. Endodontik tedavi kanal tedavisi olarak da bilinir.

Read more

KANAL TEDAVİSİ

Yetişkin bir bireyin ağzının en arka bölgesinde yer alan ikinci büyük azı dişinin arkasındaki dişe yirmi yaş dişi adı verilir.

Read more

20 YAŞ DİŞİ

Ortodonti diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Maloklüzyon adı verilen düzensiz ya da “kötü” kapanış ortodontik tedavi ile düzeltilebilir.

Read more

ORTODONTİ

Diş implantları ağızda eksik olan dişlerin yerine konması amacıyla, genellikle titanyum veya titanyum bileşiklerinden hazırlanan yapay diş kökleridir.

Read more

İMPLANT

Metal diş tellerine alternatif en yeni ortodontik tedavi yöntemi şeffaf plaklardır. Diş hekimleri hastaları için özel üretilen sıralı plaklar ile ortodonti tedavi yapabilmektedir.

Read more

ŞEFFAF PLAK

Estetik Dolgu, çürümüş dişlerde, kırık dişlerde veya hasar görmüş dişlerde uygulanan dişin kendi yapısı sertliğinde ve görünümünde dişle bütünleşebilen ve dışarıdan ayırt edilemeyecek kadar uyumlu görünen diş renginde dolgulardır.

Read more

ESTETİK DOLGU

Dişin yapısal olarak mevcut olan sarımsı tondaki rengini beyaza döndürebilmek için doğal dişinizin yüzeyinden herhangi bir aşındırma yapmadan yapılan işleme “Diş Beyazlatma” denir.

Read more

DİŞ BEYAZLATMA

Porselen laminalar, estetik amaçlı dişlerin renk ve şekil bozukluklarını ortadan kaldırmak için yapılan çok ince porselen kaplamalardır. İnce olmasından dolayı yaprak diş veya yaprak porselen olarak da adlandırılabilmektedir.

Read more

PORSELEN LAMİNA

Zirkonyum (zirkon, zirkonia) 18.yy’da keşfedilmiş bir tür metaldir. Uzay sanayisinden, askeriyeye kadar bir çok alanda kullanılır.

Read more

ZİRKONYUM