• Pzt - Cmt: 9:00 - 19:00
  • (0216) 801 40 00
  • Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cd. No:1/6 Kadıköy
  • Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cd. 1/6Moda Kadıköy İstanbul
  • 0216 801 40 00Danışma Hattı
  • Çalışma SaatleriPzt - Cmt: 9:00 - 19:00

Diş Hekimi M. Samet Aksu

1982 yılında Ordu da doğdu. İlk okulu Ordu da, orta okulu Samsun da, lise eğitimini yine Ordu da tamamlayıp 2000 senesinde Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde üniversite eğitimine başladı.

Üniversite eğitimi sonrası bir çok alanda uzmanlaşmış, özellikle cerrahi, estetik diş hekimliği ve ortodonti alanında eğitimler alıp, sertifika programlarını tamamlamıştır.

Üniversite mezuniyeti sonrasında Samsun, Ordu ve Alanya da özel polikliniklerde çalıştı 2013 yılında İstanbul a geldi, yaklaşık 5 sene Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalıştı.

2017 yılından itibaren Kadıköy Moda da bulunan kurucusu olduğu Dentmoda Kadıköy Diş Hekimi Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Dentmoda

Kadıköy Moda Diş Kliniğimiz

Diş hekimliğinin her branşında hizmet verdiğimiz kliniğimizin başlıca amacı siz değerli hastalarımızın güvenini kazanmak, kaygılarınızı ortadan kaldırmak, sorunlarınıza en hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümleri sunmaktır.

Kliniğimizde; ortodonti, periodontoloji, pedodonti, cerrahi, protez, endodonti gibi tüm ana branşların yanı sıra, şeffaf plaklarla diş teli tedavisi, implant, lamina, estetik dolgular, gülüş tasarımı, pembe estetik gibi spesifik tedaviler de uygulanmaktadır.

Kuruluş amacımıza uygun olarak bugün ve her zaman muayenelerimiz ve değerlendirmelerimizden tüm hastalarımız ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

Ücretsiz Muayene

Diş tedavilerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve ücretsiz muayene olmak ister misiniz? Telefonunuzu bırakın sizi arayalım.